אגודת הסטודנטים, אוניברסיטת תל אביב
המרכז ללימודי פסיכומטרי
חזור אל:  תוכנת מילים לפסיכומטרי
סטודנט פסיכומטרי
קבל פרטים אודות קורס הפסיכומטרי הטוב ביותר:

אנה שלום,

בחינות הסימולציות בהן מתנסים התלמידים במהלך הקורס הפסיכומטרי נועדו לדמות את הבחינה הפסיכומטרית האמיתית. לשם כך, הן בנויות ונראות בדיוק כמו הבחינה האמיתית. כלומר, החלוקה לפרקים זהה לזו הקיימת בבחינה האמיתית (פרקים כמותיים, פרקים מילוליים ופרקי אנגלית) כמות השאלות בכל פרק אף היא זהה, וכן מגבלת הזמן בסימולציות זהה במדויק למגבלת הזמן הקיימת בבחינה הפסיכומטרית האמיתית.

למעשה, הן מהוות מסלול מקביל ללימוד הנושאים הפסיכומטריים המתבצע במהלך השיעורים הרגילים. המטרה היא להרגיל את התלמידים למבנה הבחינה הפסיכומטרית, למגבלת הזמן (שהיא האתגר המרכזי בה), למבנה הפרקים והשאלות, וכן להרגיל אותם לפתור בחינה במשך 3 שעות רצופות.      על מנת להרגיל את התלמידים לכל אלו עד למועד הבחינה הפסיכומטרית עצמה, חשוב שהתלמידים יתנסו בסימולציות לאורך כל הקורס, ולא רק בשבועיים הקודמים לבחינה עצמה.

על כן, הקורס הפסיכומטרי שלנו כולל 13 סימולציות, הפרוסות לאורך הקורס כולו. לאחר פתרון כל סימולציה, התלמידים בקורס שלנו מזינים את הסימולציות לאתר האינטרנט ומנתחים אותה ביחד עם המורה של הקורס, באמצעות מערכת ניתוח הסימולציות הקיימת באתר. כלומר, פריסת הסימולציות לאורך הקורס כולו משמשת גם כלי בידי המורה לעקוב אחר ההתקדמות של כל אחד ואחד מהתלמידים ולתת להם הכוונה אישית בהתאם לתוצאות שהם משיגים.

 

לפרטים נוספים, את מוזמנת לפנות אלינו: 03-6338686.

הוסף תגובה
23/06/2010 18:15


 
 
שיש קיסר שיש למטבח אבן קיסר