אגודת הסטודנטים, אוניברסיטת תל אביב
המרכז ללימודי פסיכומטרי
חזור אל:  תוכנת מילים לפסיכומטרי
סטודנט פסיכומטרי
קבל פרטים אודות קורס הפסיכומטרי הטוב ביותר:
קורס פסיכומטרי (סטודנט פסיכומטרי)

שלום רב.

 

השאלות ששאלת הן רבות מאוד, ואני לא בטוח שפורום הוא המדיה הנכונה ביותר לענות על כולן. נוסף על כך, יש פרמטרים נוספים, שלא הזכרת, שיש לשים לב אליהם בבחירת קורס פסיכומטרי.

קורס הפסיכומטרי שלנו כולל בתוכו את כל מה שאתה צריך כדי להצליח בבחינה הפסיכומטרית.

אנחנו מתחילים ממכינה (עם המורה כמובן) שמטרתה "הסרת חלודה" באלגברה וגיאומטריה, ולימוד מבוא לאנגלית.
ממשיכים בעיקר הקורס - הלימוד והתרגול של החומר הפסיכומטרי.
לסיום יש לנו כמעט שלושה שבועות של מרתון שבו אנחנו עושים חזרות על החומר, מעמיקים את הידע ומתרגלים המון בחינות סימולציה.

כיוון שהבחינה הפסיכומטרית שונה במהותה מבחינות אחרות שעשית בעבר, חשוב מאוד לתרגל כמה שיותר בחינות במתכונת הבחינה הפסיכומטרית. בקורס שלנו התלמידים עושים 13 (!!!!) בחינות כאלו, לאורך כל הקורס (לא רק במרתון) ובנוסף לכך גם בחינות אמיתיות מהעבר מהאתר של המרכז הארצי לבחינות והערכה. המורה שלך נעזר בניתוחי תוצאות הסימולציה שלך ובהשוואה לסימולציות קודמות שלך כדי לנתח את ההתקדמות שלך בנושאים השונים וכדי לתת לך ליוו אישי אמיתי מתחילת הקורס ועד לבחינה הפסיכומטרית.

בקורס שלנו תקבל הרבה מאוד ספרים - כל מה שצריך כדי להצליח בבחינה.
שינון אוצר מילים בעברית ובאנגלית יכול להעלות מאוד את הציון הפסיכומטרי. לכן ברגע ההרשמה אתה מקבל מאיתנו מילון, כרטיסיות וקוד משתמש למערכת האינטרנטית שלנו ללימוד ושינון אוצר מילים. כך אתה מתחיל להתכונן לבחינה הפסיכומטרית כבר ברגע ההרשמה וצובר יתרון על פני נבחנים אחרים.

ולשני דברים שלא שאלת עליהם, וחבל, כי הם קריטיים להצלחה שלך: הנסיון של המורה שלך ומספר התלמידים בכיתה.
ככל שהמורה שלך מנוסה יותר אתה תצליח יותר, וזה נכון לא רק בפסיכומטרי אלא בכל דבר שתלמד. מורה עם נסיון ידע להסביר את החומר בצורה טובה יותר כך שהוא יהיה ברור וקל יותר לך, לזהות אצלך במה אתה מתקשה, מאיפה הקושי נובע ולתת לך את הכלים היעילים ביותר להתמודד עם הקושי.
אך גם המורה המנוסה ביותר לא יוכל לתת ליווי אישי אמיתי לכל תלמיד ותלמידה אם יהיו לו המון תלמידים בכיתה... אם במערכת החינוך הרגילה מזדעזעים מ- 35 תלמידים בכיתה, אז תדע שבקורסי פסיכומטרי יש מקומות שברוב חוצפתם מכניסים למעלה מ- 45 (!!!!) תלמידים בכיתה!
אצלנו יש התחייבות למקסימום 25 תלמידים בכיתה! רק כך יוכל המורה שלך לתת לך ליווי אישי אמיתי ולהכיר אותך ולטפל בקשיים שלך ביעילות לאורך כל הקורס.

למידע נוסף, נשמח אם תיצור איתנו קשר ב- 03-6338686, www.student.org.il, או www.facebook.com/Student.Psychometry

הוסף תגובה
03/06/2010 10:32


 
קורס פסיכומטרי (סטודנט פסיכומטרי)
 
שיש קיסר שיש למטבח אבן קיסר